دکتر کامبیز بهشید

پوست و مو


تیرگی و گودی زیر چشم

همانطور که می دانیم چشم یکی از مهمترین اجزاء در زیبایی صورت هر فرد محسوب می شود و همین ویژگی سبب شده تا تمرکز هر فرد برای زیبا جلوه دادن آن بیشتر شود. حال اگر این جزء دچار عیب باشد به همان نسبت از زیبایی فرد کاسته می شود. چه بسیار خانم هایی که به شدت از مشکل گودی و شیار در زیر چشمان خود رنج می برند، زیرا آنها با داشتن تمرکز و دقت بالا در آرایش این قسمت هیچ گاه به نتیجه ی دلخواه دست نمی یابند. با پیشرفت روز افزون علم در زمینه زیبایی باب بسیاری در زمینه ی رفع این مشکل نسبتا شایع گشوده شده است.
یکی از بهترین روش های امروزی درمان گودی و شیار زیر چشم ، تزریق فیلر است که نسبت به تزیق چربی، احتمال عفونت ، ایجاد عدم قرینگی بسیار نادر است است.کبودی و تورم در این روش حداقل بوده و دوام آن درصورت بروز مشکل علائم، کاملاً موقتى است.
فیلر هیالورنیک مشابه ترکیب بافت طبیعی بدن ، بدون عارضه و ایجاد آلرژى می باشد . نکته مهم اینکه به این منظور فقط می بایست ازفیلر مخصوص دور چشم استفاده نمود ، در این صورت و در شرایطى که صحیح تزریق گردد، هیچگونه عارضه جانبی برجاى نخواهد گذاشت . در تجربه مشاهده شده که معمولا حتی پس از جذب فیلر، چین و گودی به شدت اولیه نمایان نمى شود، بلکه به علت تحریک کلاژن سازی درمحل، معمولا درتزریقات بعدی نتیجه بهتر و بهتر هم می شود.


آدرس مطب : اصفهان دروازه شیراز ابتدای چهارباغ بالا نبش کوچه شهید مختاری ساختمان جم طبقه دوم
تلفن : 36630352 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
صفحه اصلیبیوگرافیمطالب و مقالاتسوالات پزشکیخدمات مطببرنامه هفتگیپیامهای کاربرانسایتهای دیگرگالری تصاویر بیمارانلیزر موهای زائدبیماریهای شایع پوست و مو